מנהל חברה/ מפעל/ רשת?
פותח סניף חדש ומעוניין בחברה שתטפל לך בכל ענייני רישוי העסקים? אתה במקום הנכון.
החברה לרישוי עסקים עובדת עם מיטב החברות המובילות והמוכרות בישראל.
אנו נספק לך מטריית טיפול מלאה כפי שרק חברה מנוסה ויציבה, המטפלת בכל היבטי רישוי עסקים בפריסה ארצית ובכל נקודת זמן יכולה לספק לך.

צור קשר עוד היום לקביעת פגישה מול המנכ"ל או בטלפון – 08-9316127

תכנון מפעילים וסניפי רשת - החברה לרישוי עסקים בע"מ

החברות המובילות בארץ אינן טועות בבחירה

עם קילומטרז' ארוך של טיפול בחברות מכל ענף תעשייה אפשרי (וכמובן רפרנטים להמלצות) תוכל להיות בטוח שגם לך צפוי הליך רישוי עסקים מקצועי הבנוי לצרכיה של החברה שלך.

כשאתה עושה את הבחירה מי יטפל בצרכי הרישוי השוטפים עליך לבחון היטב את מקצועיות נותן השירות, מענה לא מקצועי בתהליך יהיה כרוך בנזק כספי אשר בוודאי לא צפית. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון עלויות היועץ המקצועי כחלק מעלות התהליך כולו.

מקצועיות וזמן שווה כסף

כמה עולה לך חודש ללא פעילות? – הניסיון הרב שלנו בטיפול בחברות כשלך מביא להליך יעיל וזריז יותר.
גם ההערכה למקצועיותנו בין צוותי רשויות הרישוי בארץ מעניקה לפניותינו יחס אוהד ו "דלת פתוחה".

חברה שתלווה אותך בפריסה ארצית

אנו נספק לך מענה מקצועי בכל מיקום בארץ תודות להיכרותנו הטובה גם עם הרשויות בצפון ובדרום.

בכל נקודת זמן

צריך מענה בהול? מבנה חברתנו מאפשר לתת לך מענה מיידי גם כשאנחנו עובדים עם הרבה לקוחות אחרים.

לא מטרידים אותך עם זוטות

התקבלה הודעת תשלום מידית (אחרת התיק מתעכב)? אין צורך שמערכת הגזברות אצלך תחרוג מפעילותה כדי להכניס ספק חדש למערכת ולהוציא תשלום חריג. אלו בדיוק המצבים בהם אתה מבין את המשמעות של לעבוד איתנו.

רפרנט צמוד

בכל רגע ובכל שלב תוכל להתעדכן בכל המתרחש בתיק מרפרנט החברה שיוקצה לך בתחילת התהליך. מדיי חודש או בהתאם לצורך, תתקיים פגישת סטאטוס לצורך קידום הפרויקטים.

טיפול מלא כבר אמרנו?

ההליך מורכב אך "כאב הראש" הוא שלנו. אנו יוצרים ומגישים תכניות לרשויות, מפעילים יועצים מקצועיים, מגיבים במהירות לכל דרישה, נותנים מענה לאירועים בלתי צפויים וכמובן חושבים על כל צרכייך בתהליך הרישוי.

תכנון מפעלים – תכנון נכון חוסך המון

תכנון מפעל בדרך כלל הינו הליך מורכב יותר ונדרש לצורך כך ידע מעמיק בתקנות ובדרישות גורמי הרישוי המאשרים.
במקרים כאלה, תכנון נכון חוסך המון! תכנון לקוי עלול לגרור הוצאות חריגות מעבר לתקציב הנתון, עיכובים בפתיחת העסק עקב סירובי הגורמים המאשרים, תרשים זרימה לקוי אשר ישפיע על המפעל בטווח הארוך והרבה כאב ראש שהיה יכול פשוט להיחסך.
החברה לרישוי עסקים תתכנן את מפעלך ע"פ דרישות הרשויות השונות ועל פי התקנות הנדרשות על מנת לעבור הליך רישוי חלק ויעיל ולקבלת רישיון עסק וקבלת רישיון יצרן במידה ונדרש.

מפעל מזון

להלן שלבי תכנון המפעלים במשרדנו:

1. נבצע סקירה מורחבת בעסק, נלמד את אופי פעילות העסק,  התמחותו, סוגי התוצ"ג, כמויות הייצור, אחסנה וכל הפרטים הרלוונטים.

2. נתכנן ונפיק דוחות חישובי שטחים למפעל העתידי, שטח כל מדורי המפעל וגודל כל מדור ע"פ תכניות גדילה עתידית.

3. נתכנן יחד עם נציג החברה את החלוקה לגושים, פריסת כל מדורי העבודה ובניית תרשים זרימה נכון לצורך יעילות וחיסכון בזמני שינוע.

4. נכין שרטוטים, תכניות העמדה הכוללות ציוד פנימי, מכונות קיימות ועתידיות,שטחי אחסנה, מרחקים והנדסת אנוש, הכנת פרשה טכנית המסבירה את כל פעילות המפעל מקבלת חומרי הגלם ועד להוצאת המוצר המוגמר.

5. נגיש את הבקשה במסגרת חוות דעת מקדמית מול הרשויות המאשרות, כגון: משרד הבריאות, שירות המזון, כיבוי אש, המשרד לאיכות הסביבה, משטרת ישראל.

6. נכין תכניות עבודה, פרוקים ובינוי כולל כתב כמויות, נפיץ את כל התכניות ליועצים השונים (יועץ בטיחות, חשמל, מיזוג אוויר, אינסטלציה, חניה) לצורך הכנת תכניות עבודה.