במידה ואתה פותח מאפייה הינך נדרש בשני פריטי רישוי עסקים – רישיון עסק ורישיון יצרן מזון, אופי ההליך שעליך לעבור ייקבע מסוג הפעילות שתתבצע במאפייה/קונדיטוריה אשר ברצונך לנהל.

רישיון עסק ויצרן למאפייה בליווי החברה לרישוי עסקים

א. החברה לרישוי עסקים מנוסה מאוד בהתאמת מאפיות, קייטרינג ומפעלי מזון לדרישות רישוי עסקים.
ב. אנו פועלים מול כל רשויות הרישוי ומחויבים לתהליך מלא של הוצאת רישיון יצרן מזון ורישיון עסק
ג. היכן שניתן, מגישים בקשות במקביל על מנת שההליך יתנהל בצורה המהירה ביותר

הצוות שנעמיד לרשותך ייתן לך מענה בכל היבטי התכנון המורכבים ובסנכרון מלא. כל פידבק המתקבל מרשות רישוי אחת נלקח בחשבון בזמן אמת לשינויים בשאר היבטי הרישוי.

תן לנו לסייע לך להגשים חלום ולפתוח מאפייה. צלצל עכשיו – 08-9316127

רישיון עסק למאפייה - החברה לרישוי עסקים

מה צריך כדי להוציא רישוי עסק למאפייה

להוצאת רישיון עסק למאפיה נדרשים הליכים מול מספר רשויות רישוי כאשר משרד הבריאות הינו גורם משמעותי אך לא היחיד.
אין "רשימת מכולת" של "כל מה שצריך בית מאפה/מאפיה כדי להוציא רישיון עסק למאפיה".
יתכן שהעסק יוגדר כמאפיה פשוטה כלומר בית מאפה המקבל דברי מאפה קפואים ומוכנים לאפיה, מסדר אותם על תבנית ומשם מכניס אל תנור אפיה.
תעברו הליך רישוי עסקים מעט אחר במידה ותעסקו גם בפעולות כגון רידוד, ציפוי ומילוי (ולא רק הכנסת העוגות והמאפים לתנור).
מאפיה יצרנית היא כבר "ליגה" אחרת בהוצאת רישיון עסק ורישיון יצרן. כאן אתם מייצרים את הבצק מהבסיס (קמח ומים). מבחינה חוקית אתם נחשבים כמפעל מזון ותדרשו ברישיון יצרן.
פרסום רשימה מסוג "מה נדרש כדי להוציא רישיון עסק למאפיה" עשוי להטעות אותך ובסופו של דבר לעכב ואף להכשיל את סיכוייך בתהליך מול הרשויות, לכן אנו ממליצים לך להתייעץ עם מומחה לרישוי עסקים.

בחירת מיקום המאפיה

בחירת מיקום המאפייה תלוי כמובן בהיבטים שיווקיים רבים אך חשוב לבחור נכס שעליו גם תוכלו להקים מאפייה הלכה למעשה. כלומר מיקום שיוכל לעמוד בסטנדרטים של משרד הבריאות ושל שאר גורמי הרישוי לרישיון.

במחלקת רישוי עסקים תוכל לעיתים לקבל איזשהו מושג (חלקי) על ההיסטוריה של הנכס אך גם אם הייתה בעבר במקום מאפייה או אפילו אם רכשת מאפייה קיימת עליך לבדוק שלא הייתה שם בעיה ברישיון העסק או שבעל העסק לא הצליח לעבור את ההליכים להוצאת רישיון עסק. עדיף לבדוק מאשר לחתום על שכירות והתחייבות ואז לגלות שלא ניתן להקים מאפייה כחוק.

אנו בחברה לרישוי עסקים עושים עבורך בדיקות לנכס שעליו ברצונך להקים מאפיה.

אז לצד חיפוש אחר ציוד למאפיות, תנורים, מערבלים ואביזרים להקמת המאפייה כדאי שתתחיל את ההליך לרישוי עסקים והוצאת רישיון יצרן הכי מוקדם שאפשר שכן מאפייה ללא רישיון יצרן ורישיון עסק תיסגר במהירות בזק.