בבירור שעשיתם, התברר לכם שכדי לתפעל את העסק שלכם, אתם חייבים להוציא רשיון עסק, ורק אז יותר לכם למעשה להתחיל לעבוד ולהרוויח כסף.אז התחלתם לברר את התהליך של רישוי עסקים והתחוור לכם שמדובר בהליך בירוקרטי סבוך במיוחד עם יש לכם צורך בתכנון מטבח תעשייתי, פתיחת סניף חדש ובהליכים עם פרוצדורות מורכבות – אתם צריכים לעבוד מול הרשות המקומית, אך גם מול גופים ארציים. אתם צריכים לעמוד בתקנים הנדסיים, לצד תקנים בטיחותיים ותקנים תברואתיים. יכול להיות שאתם אכן עומדים בכל התנאים הללו, אך רק הסבך הארגוני הנ"ל יקשה עליכם מאד להוציא רשיון עסק. עליכם לעמוד בפגישות רבות עם גופים רבים, להגיש תכנונים שונים, ובמקביל גם לנסות ולהקים את העסק שלכם, ואולי אף להוציא רשיון עסק שיהיה זמני – ולו בשביל הפעלה ראשונית של העסק שלכם. לכן, שירות מקצועי של חברה שתוציא עבורכם את הרישיון, יכול להיות בגדר מציל חיים ממש.

איך החברה בעצם פועלת?

עולה כמובן השאלה, איך זה שיש היום חברות מקצועיות שיוכלו להוציא עבורכן רשיון עסק. הרי הרישיון נועד אך ורק לעסק שלכם, אז איך זה שאדם אחר יפעל בשמכם? כאן חשוב לעשות סדר. התפקיד של החברה המקצועית הוא פשוט לסייע לכם בתהליך כולו, לעשות סדר, וכך לקצר את התהליך להשגת רשיון עסק. ניקח לדוגמה עסק אשר מגיש מזון, וגם פועל במבנה חדש. עסק כזה יידרש גם לאישורים הנדסיים, גם לאישורים תברואתיים שונים, וגם אישור של מכבי האש, המשטרה, ועוד גופים רבים – החל ממחלקה של איכות הסביבה, ועד לווטרינר העירוני. במקום שתצטרכו לעבוד בעצמכם מול כל הגופים הללו כדי להוציא רשיון עסק, החברה המקצועית תעשה זאת במקומכם. היא תקשר אתכם עם כל אנשי המקצוע השונים (שחלקם אף עובדים בעצמם בחברה), וכך תוכלו לקבל את האישורים הדרושים תוך זמן קצר יחסית.
כמו כן, החברה המקצועית תסייע לכם בכך שהיא תכין עבורכם את כל התכנונים הדרושים כדי שתקבלו רשיון עסק בזמן קצר. כידוע לכם, בתהליך של הוצאת רשיון עסק, עליכם להמציא תכנונים רבים לרשות המקומית, בעיקר תכנונים הנדסיים שונים, וכן תכנון מקיף של המבנה מבפנים. החברה תכין את כל התכנונים והשרטוטים הדרושים, ותגיש אותם בשמכם לרשות המקומית.

נותנים גם שירותים נוספים

מעבר לשירות של הוצאת רשיון עסק תוך זמן קצר, החברות המקצועיות יוכלו לסייע לכם בתחומים נוספים הקשורים לתחום. כך, יש עסקים שמעבר לקבלת רשיון עסק, צריכים גם לקבל אישור יצרן – במידה והם מייצרים מזון. התהליך של אישור יצרן הוא נוסף על התהליך של רשיון עסק ולא מחליף אותו, ואנשים רבים מרגישים שבין שני ההליכים הבירוקרטיים הם מתקשים למדי. לכן, הפנייה לחברה מקצועית יכולה לסייע לכם רבות. כמובן שהחברה גם תשמח לעמוד לרשותכם בהליכים של הוצאת רשיון עסק זמני, או אפילו הוצאת רשיון חורג.