האם יש לנו כחברה ערך מוסף בקיצור התהליך עבורך?

לתהליך רישוי עסקים יש את הדינמיקה שלו אך אנחנו בהחלט יודעים כיצד ליעל את ההליך על כל שלביו ולהפחית סיבוכים ועצירות מיותרות. ישנם מצבים בהם אנחנו אף עשויים לחסוך ממך הליך או שניים.

אז איך הופכים את ההליך ליעיל?

שם המשחק הוא מקצועיות, הכרת החוק והנהלים וסינכרון בין כל המהלכים.

לכל רשות רישוי יש סגנון עבודה מעט שונה. מידע זה אינו תמיד מפורסם ולכן אתם עשויים למצוא את עצמכם "תקועים" באמצע ההליך ללא יכולת להתקדם.

לדוגמא, הליך רישיון עסק בגבעתיים מתחיל ראשית בבדיקה ואישור מקדים של משרד הבריאות במחוז ת"א ורק לאחר מכן ניתן להתחיל בהליך השגרתי של הוצאת רישיון עסק וטיפול מול יתר גורמי הרישוי בבקשה.

החברה לרישוי עסקים פועלת בסנכרון מלא  מול אנשי המקצוע המטפלים בתיק הרישוי שלכם על מנת לסגור את הקצוות בו זמנית עד כמה שניתן.

מה שצריך, ישר ולעניין

בעת הליך הוצאת רישיון העסק מקבל בעל העסק מכל גורם רישוי תנאים ודרישות שבהם יש לעמוד. האם את כולם צריך ליישם? האם באמת כל מה שנדרש ממך הוא בבחינת גזירה שיש לבצע? לא בהכרח…

הניסיון הרב שצברנו בעשרות רבות של הליכי הוצאת רישיון עסק מוכיח כי ישנן דרישות מצד הרשויות שאינן גזירה בלתי ניתנת לביטול.

כמובן שאת רוב ההנחיות יש לבצע אך יש לקחת בחשבון כי ההנחיות מתיחסות לרוב לקבוצה רחבה של סוגי עסקים ויכול מאוד להיות מצב בו העסק שלך כלל אינו נדרש בביצוע חלק מההנחיות  ובעצם לא הופעל שיקול הדעת הנכון מצד מפקח זה או אחר . הפרספקטיבה שיש לנו והניסיון הרב מאפשרים לנו לעלות בדיוק על מקרים אלו ולפעול למען לקוחותינו להסרת הדרישות או לקבלת הקלות.

רישוי עסק

חוק זה חוק

נכון, חוק רישוי עסקים הוא חוק ועל פיו יש לפעול אך כמו לכל דבר, קיימים בו שטחים אפורים הניתנים לפרשנות, אחד ילך על ה safe side והשני יקל. לעיתים אפילו בתוך אותה רשות רישוי  עשויות להתקבל דרישות לא אחידות.

החברה לרישוי עסקים משמשת במובן זה כשומרת סף הדואגת לזכויותיך. אנו מכירים את האנשים העובדים במשרדי הרישוי, ונמצאים בקשרי עבודה טובים וארוכים מול רוב הרשויות בארץ. בנוסף, משרדנו מטפל לאורך שנים בעסקים רבים ומגוונים ולכן לצד היישום המקצועי של הנחיות החוק, אנו מאתרים מיד דרישה חריגה או מיותרת.

כיוון שהנסיון שלנו רב ובפריסה ארצית , במקרים רבים אנו חוסכים לעסק הוצאות גבוהות ולא פחות חשוב – דואגים להוצאת רישיון העסק המיוחל בהליך מהיר וחלק יותר המאפשר לו להתחיל לתפעל את העסק מוקדם יותר.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו להתייעצות בטל' 08-9316127. נשמח לסייע גם לכם בדרך היעילה והטובה ביותר לקבלת רישיו העסק.