החברה לרישוי עסקים מתמחה בליווי עסקים ומפעלים רבים בענף המזון ובמאמר זה נתמקד בהליך רישוי עסקים בתחום המזון בלבד.

הליך הוצאת רישיון עסק מזון מיועד למסעדות, בתי קפה, קייטרינג (הסעדה), קונדיטוריות, אטליזים, מפעלי מזון, סופרמרקטים, חדרי אוכל ולמעשה כל עסק המייצר, מייבא, מייצא, משווק, מאחסן, מוכר או מגיש מזון.

לחברה לרישוי עסקים ניסיון של מעל 15 שנה בהליכי רישוי עסקים לתחום המזון.

באמתחתנו רשימה ארוכה של רשתות סופרמרקטים, בתי קפה מובילים, מפעלי מזון ושפע מסעדות ובתי אוכל שונים שעברו איתנו בהצלחה את התהליך עד קבלת רישיון עסק מזון כולל רישיון יצרן במידה ונדרש.

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות בנושא הוצאת רישיון עסק לענף המזון? התקשר עכשיו 08-9316127

רישיון עסק מזון – מדוע איתנו?

הניסיון הרב והמגוון שצבנו בענף תמיד יפעל לטובתך –

כיוון שאנו מכירים היטב את החוקים, התקנות והנהלים, אנו יודעים לדלג מראש על מכשולים צפויים ולגשת לתהליך בצורה היעילה ביותר.

מערכת יחסי עבודה מוערכת מול משרד הבריאות וכן מול עובדי רשויות הרישוי בכל הארץ לאורך השנים מסייעת לנו לעבור תהליך חלק ויעיל גם כשמדובר במפעל מורכב ומאתגר.

כשאנו מזהים דרישה או תהליך מיותר, ננהל משא ומתן על מנת לבטל את ההנחיה. בפרויקטים רבים ומגוונים כבר חסכנו בדרך זו עשרות ומאות אלפי שקלים של בנייה או הריסה מיותרים, רכישת ציודים שלא נדרשו בעסקים דומים וכדומה. אנו פועלים בשבילך, אנא התייעץ עימנו על כך!

רשיון עסק מזון

אנו פועלים עימך בתיאום מלא כצוות הן בהיבט של אחריות משותפת להוצאת רישיון עסק מזון והן מול כל הגורמים השונים המעורבים בתהליך.

צוות העובדים הרחב שלנו אשר מטפל בעסקים בפריסה ארצית מהווה יתרון משמעותי לרשתות הנדרשות בהליך רישיון עסק ברשויות שונות. הצוות בקיא בכל הליכי רישוי עסקים והרגולציה.

כל הטיפול מתבצע אצלנו ביסודיות ובהבנה מעמיקה של הפרויקט וכמובן בסינכרון מלא בין כל התהליכים הנדרשים. איננו שולחים אותך לאתר נותני שירות משלימים במקומות אחרים ומספקים עבורך מטריית יועצים ושירותים כוללת, במידה ונדרש, על מנת שדברים לא יפלו "בין הכיסאות".

השירותים שאנו מספקים לעסקים בענף המזון כוללים:

יעוץ בשלב איתור הנכס ובשלב התכנון וההקמה של מפעל, סניף או עסק מזון.

הגשת בקשה לחוות דעת מקדמית מול משרד הבריאות

רישיון עסק מזון

רישיון יצרן מזון

תחת ידינו קבלו ומקבלים שירות חברות ומפעלים מהמובילים בישראל כגון :

רשת ארומה, רשת רולדין, מאפית אנג'ל, מאפית ברמן, מעדני מזרע, גלידות פלדמן, יוחננוף, רמי לוי, טיב טעם ועוד.

לצד מפעלים ורשתות בפריסה ארצית אנו עובדים עם יזמים ועסקים פרטיים.