תכנון מטבח קייטרינג

יצור מנות מזון המיועד לקייטרינג דורש לא רק רישיון עסק אלא רישיון יצרן כשל מפעל מזון.

לצד החיפושים אחר ציוד למסעדות / ציוד למטבחים ושאר אביזרים למטבח תעשייתי תצטרכו בשלב מוקדם וראשוני להתכונן להוצאת רישיון עסק לקייטרינג + רישיון יצרן לקייטרינג.

כדי להכין את המפעל לקבלת רישיון עסק ורישיון יצרן, תדרשו להפעיל יועץ רישוי עסקים/ מתכנן מטבחים /מהנדס או אדריכל שכן הבקשות לרשויות רישוי העסקים צריכות להיות בחתימתם ומלבד החזית מול משרד הבריאות על המפעל לעמוד בתנאי רישוי עסקים של מחלקות נוספות כמו תברואה, איכות הסביבה, כיבוי אש ומשטרה.

מה שיקבע את מפרט הדרישות של רשויות אלו הוא הפעילות הספציפית של הקייטרינג, כמות המנות, התפריט וכו'.

החברה לרישוי עסקים מתמחה בליווי מפעלי קייטרינג רבים בהליך הוצאת רישיון עסק ויצרן ומספקת לך את כל המומחים הנדרשים כדי לתכנן לך מטבח שיעבור את כל הועדות במהירות וביעילות.

פנה אלינו בהקדם וחסוך הוצאות יקרות!

מנוסים עם עסקי קייטרינג

א. עם תכנון עשרות עסקי קייטרינג, החברה לרישוי עסקים מנוסה מאוד בהתאמת מפעלי מזון לדרישות רשויות הרישוי .

ב. אנו נספק לך תכנון אדריכלי שיאפשר לך קבלת רישיון עסק ויצרן במהרה בשונה מאדריכל עצמאי שמחויב קודם כל לאומנות שלו ודרישות החוק פחות מוכרות לו (אם בכלל) ובעדיפות משנית.

ג. אנו פועלים מול כל רשויות הרישוי ומחויבים לתהליך מלא,  בשונה ממתכנן מטבחים שאינו מכיר לרוב את מכלול גורמי הרישוי שהם חלק אינטגרלי מקבלת רישיון עסק.

ד. הצוות שנעמיד לרשותך יספק מענה בכל היבטי התכנון המורכבים ובסנכרון מלא. כל פידבק המתקבל מרשות רישוי אחת נלקח בחשבון בזמן אמת לשינויים בשאר היבטי הרישוי.

תן לנו לסייע לך להגשים חלום ולהפעיל קייטרינג ברישיון , צלצל עכשיו – 08-9316127