האם אתה עומד לפתוח קונדיטוריה וצריך רישיון עסק?

אז לצד חיפושים אחר ציוד למסעדות ולקונדיטוריות חשוב שתבדוק בצו רישוי עסקים לאיזה סיווג הקונדיטוריה שלך שייכת.  הדבר תלוי בתוצרת המוגמרת ובתהליכי הייצור בעסק.

ישנה קונדיטוריה בסיסית המקבלת את המאפים קפואים ומוכנים לאפייה, סידור המאפים על תבנית ולתנור אפייה. במקרים אחרים תקבלו בצק מוכן ותבצעו פעולות של רידוד, ציפוי, מילוי וכו'.

קונדיטוריות מסוג אחר לגמרי ע"פ צו רישוי עסקים הן אלו המתנהגות כמו מאפייה כלומר הן מייצרות את הבצק מאפס (על ידי ערבוב קמח ומים) . קונדיטוריות אלו יכנסו לקטגוריה של מפעל מזון וידרשו ברישיון יצרן.

רישיון עסקים לקונדיטוריות

הנחיות כלליות לפני פתיחת קונדיטוריה

בחירת מיקום פתיחת קונדיטוריה הוא הצעד הראשון שעשוי לקרב או למנוע ממך בסופו של דבר פתיחת קונדיטוריה עם רישיון עסק (ורישיון יצרן במידה ונדרש).

עליך לבדוק האם הקונדיטוריה שברצונך להקים מתאימה לנכס שעליו תקום.

במחלקת רישוי עסקים תוכל לעיתים לקבל תמונה חלקית האם היו בעבר על הנכס קונדיטוריות או בתי אוכל בעלי אופי פעילות זהה אך גם אם היתה בעבר במקום קונדיטוריה שפעלה בדיוק כפי שבכוונתך להפעיל את הקונדיטוריה שלך עדיף לבדוק יותר לעומק ולא להתאכזב מדחיית משרד הבריאות את בקשתך.

אנו בחברה לרישוי עסקים בודקים למשל האם תכנון המטבח מאפשר בכלל פעילות של קונדיטוריה ואילו התאמות נדרשות.

רישיון עסק לקונדיטוריות בליווי החברה לרישוי עסקים

א. עם תכנון עשרות קונדיטוריות, החברה לרישוי עסקים מנוסה מאוד בהתאמת קונדיטוריות לדרישות רשויות הרישוי.

ב. אנו נספק לך תכנון אדריכלי שיאפשר לך קבלת רישיון עסק ויצרן במהרה בשונה מעבודה עם אדריכל עצמאי שדרישות חוק רישוי עסקים בדר"כ פחות מוכרות לו ובעדיפות משנית..

ב. אנו פועלים מול כל גורמי הרישוי ומחויבים לתהליך מלא, בשונה ממתכנן מטבחים שאינו מכיר לרוב את מכלול גורמי הרישוי שהם חלק אינטגרלי בקבלת רישיון עסק.

ד. הצוות שנעמיד לרשותך יספק מענה לכל היבטי התכנון המורכבים ובסנכרון מלא. .

 

תן לנו לסייע לך להגשים חלום ולפתוח קונדיטוריה!  צלצל עכשיו – 08-9316127