מחלקת רישוי עסקים גבעתיים ממוקמת ברחוב דרך בן גוריון 182 בגבעתיים ומטפלת בהוצאת רישיון עסק בגבעתיים, מענה ומידע למוציאים רישיון עסק וכן בהיתרים לצורך הוצאת שולחנות למדרכה בעבור מסעדות, בתי קפה וכו'.

אם ברישיון העסק שלכם מעורב משרד הבריאות, ראוי שתקראו היטב את המשך המידע שכן מחלקת רישוי עסקים גבעתיים (בדומה לרישוי עסקים ת"א) , עובדת בצורה ייחודית מעט משאר רשויות הרישוי בערים האחרות.

רישוי עסקים גבעתיים

 

רישוי עסקים גבעתיים שעות פעילות

קבלת קהל במחלקת רישוי עסקים בגבעתיים היא :

ימים א-ה 8:30-10:30

יום ב' 8:30-10:30 וגם 15:00-17:30 ובתאום מראש.

מענה טלפוני לרישיון עסק בגבעתיים:

ימים א'-ה' 8:30-10:30 יום ב' גם בין השעות 15:00-17:30

טלפון מחלקת רישוי עסקים גבעתיים: 03-6709281 פקס 03-6709286

אנשי קשר: מנכ"ל מר אברהם מכני מזכירה: הגב' שילה שמחון

דוא"ל המנכ"ל: mechani@givatayim.muni.il

מען למכתבים: רח' שנקין 6 גבעתיים 53229

רישיון עסק בגבעתיים הוא ייחודי בעבור עסקי מזון (מסעדות, בתי קפה, מאפיות, אטליזים , סופרמרקטים וכו'), עסקים שמשרד הבריאות הוא חלק מההליך עבורם. בשונה מהרבה ערים אחרות, רישיון עסק בגבעתיים מתחיל קודם כל בבדיקה ואישור של משרד הבריאות מחוז ת"א ורק אח"כ ניתן להתחיל בהליך השגרתי של הוצאת רישיון עסק.

כאשר פותחים עסק בגבעתיים הכולל פריט רישוי עם גורם מאשר משרד הבריאות, יש להגיש לפני הליך רישוי עסקים בקשה העוברת קודם כל לבדיקה של משרד הבריאות. בקשה זו מוגשת דרך מחלקת רישוי עסקים גבעתיים אל משרד הבריאות אשר בודק על פי צ'ק ליסט האם העסק שלכם עומד בדרישותיו.

דוגמא לדרישות משרד הבריאות לעסק בתחום המזון: קיומם של שירותים במקום, תקן לגובה המדורים, קיומן של שתי דלתות קדמית ואחורית לעסק מזון, מחסן בגודל הנדרש וכו'.

במידה והעסק עומד בדרישות ראשוניות של משרד הבריאות מתקבל אישור לתוכנית ממשרד הבריאות ורק אז אפשר להגיש בקשה לרישיון עסק בגבעתיים.