פרטי מחלקת רישוי עסקים בפתח תקווה:

מחלקת רישוי עסקים בפתח תקווה נמצאת ברח' בר כוכבא 63 בעיר.
מספר הטלפון של מחלקת רישוי עסקים : 03-9052878/03-9113430

שעות קבלת קהל במחלקוה: ימים א', ג', ה' בין השעות: 08:30-12:00. יום ג' בין השעות: 16:00-18:00

ימים ב', ד' – אין קבלת קהל

מנהל אגף רישוי עסקים בפתח תיקווה הוא יגאל סופרנוב.

פועלים בשביל העסקים

העיר פתח תיקווה עוברת בשנים האחרונות מהפכה רצינית בכל הקשור לבניה ופיתוח. מתחם "אם המושבות" החדש שהוקם במערב העיר וכולל אלפי יחידות דיור חדשות, מהווה פלטפורמה גם למאות עסקים חדשים בעיר, לחברות טכנולוגיה ותעשיה, למפעלים וליזמים, המוצאים בקלות את מקומם בעיר המתפתחת במהירות. בעיר הוקמו ושודרגו מרכזי תעשייה מתקדמים (דוגמת קרית אריה, קרית מטלון ואזור צומת סגולה), נעשו מאמצים אדירים בכל הקשור בשיפור תשתיות ופיתוח מתחמי חניה וגינון ואין זה פלא אם כך כי העיר מהווה מוקד משיכה לבעלי עסקים רבים.
מעוניינים לפתוח עסק בעיר? אנשי מחלקת רישוי עסקים בפתח תיקווה עומדים לשירותכם!

כל המעוניין לפתוח עסק בעיר פתח תקווה נדרש להוציא רישיון לעסק, זאת על פי חוק רישוי עסקים התשכ"ח. על פי החוק, נדרשים בעלי עסקים לפנות אל מחלקת רישוי עסקים בפתח תיקווה, על מנת לבדוק האם העסק שלהם חייב ברשיון, ואם כן – הם נדרשים לפתוח בתהליכי הוצאתו בשיתוף המחלקה.
חשוב לדעת, כי עסק, הפועל מבלי לקבל רשיון דרך מחלקת רישוי עסקים בפתח תקווה, חשוף לסגירה מנהלית, לתביעה משפטית ולקנסות כספיים כבדים, עד כדי הטלת עונשי מאסר. במידה ויגלו אנשי מחלקת רישוי עסקים בפתח תקווה עסקים הפועלים ללא רישיון, לא יוכלו שלא להגיש נגדם תלונה במחלקה המשפטית של העיר ואלה יפעלו במסגרת החוק. עם זאת, חשוב לדעת כי עסקים הפועלים מהבית אינם נדרשים להוציא רישיון דרך מחלקת רישוי עסקים בפתח תיקווה, כי אם נדרשים לקבל היתר "לשימוש חורג" למבנה בו הם מתנהלים דרך הוועדה המקומית לתכנון ובניה. בלעדי היתר זה, חשופים בעלי העסק לתביעה משפטית וצו פינוי.

רישוי עסקים בפתח תקווה - החברה לרישוי עסקים

פעילות מנהלת התעשייה בנושא רישוי עסקים בפתח תיקווה

מחלקת רישוי עסקים בפתח תיקווה שייכת למנהלת התעשיה בעיר (הקרויה גם מנהלת שפ"ע), שהוקמה בשנת 2002 על מנת לאפשר שירות מיטבי ואיכותי ככל האפשר לתעשייני העיר פתח תיקווה. מנהלת העיר, הכוללת את מחלקת רישוי עסקים בפתח תיקווה משמשת כאמצעי תקשורת עם בעלי העסקים בעיר המבקשים לטפל בנושא רישיון העסק ונדרשים לסיוע הגורמים המקצועיים בעיר.
מטרתה של מחלקת רישוי עסקים בפתח תיקווה לסייע לבעלי העסקים לזרז את קבלת רשיון העסק, ולבצע את כל הטיפולים לשביעות רצונם של תעשייני העיר ושל לקוחותיהם.
המענה הראשון שנותנים אנשי מחלקת רישוי עסקים בפתח תיקווה היא לבעלי עסקים, המבקשים לדעת האם הם נדרשים לרישיון להפעלת העסק. במידה והתשובה חיובית, יפעלו אנשי רישוי עסקים בפתח תקווה בצורה המקצועית והטובה ביותר, תוך ליווי בעלי העסקים לאורך התהליך כולו.